Vegan Glütensiz Nişan Pastası

Vegan Glütensiz Nişan Pastası – sağlıklı hayat tarzını tercih eden gelin ve damatların çok sevdiği son trenddir.

Tüm misafirlerinizin size özel pastanızı takdir edeceğinden emin olabilirsiniz ve bu hiç şaşırtıcı değil! 

Birçok insan hala tatlıların sağlıklı olamayacağını düşünüyor. Everything Raw olarak bu eski klişeleri artık yıkıyoruz.

vegan şekersiz nişan pastası taze meyveli
Vegan Şekersiz Nişan Pastası

Pastalarımız %100 sağlıklı, temiz tarım ve organik ham maddelerden üretilmektedir. Yenilebilir çiçekler, taze meyveler ve bizim yaptığımız sağlıklı bitter çikolata parçaları gibi tamamen doğal süslemelerle dekore edilir. Mükemmel, değil mi?!

Unsuz şekersiz mini-pastalar taze meyveli

Tatlı büfenizi sağlıklı ikramlarla: vegan glütensiz cupkekler, şekersiz çikolata ve unsuz mini- pastalar, renklendirebilirsiniz! 

Vegan Glütensiz Nişan Pastası – organik ve rafine şekersiz olduğundan, geleneksel bir nişan pastasının yerini alıp alamayacağını merak ediyor olabilirsiniz.

Hakiki organik ham kakao tozu, organik kakao yağından yapılmış bir çikolatalı pastayı hayal edin… Harika lezzetli ve sağlığınız için çok faydalı!

Geleneksel bir nişan pastası almaya karar verdiyseniz bile, tatlı barınıza şekersiz sağlıklı tatlıları ekleyebilirsiniz, böylece misafirleriniz farklı seçeneklere sahip olur. 

vegan glütensiz vegan mini pastalar taze çilekli
Vegan Şekersiz Çikolatalı-Böğürtlenli mini-pastalar

Bazı arkadaşlarınız veya aile üyeleriniz yumurta ve süt içermeyen, şekersiz veya glutensiz gibi özel diyet gereksinimlerine sahipse, özellikle onlar için yapılmış birkaç şekersiz, glütensiz tatlı sunmak onlar için güzel bir jesttir.

Kendiniz ve sevdikleriniz için en iyisini seçin! Biz Everything Raw olarak tatlı rüyanızın gerçekleşmesine yardımcı oluruz! 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir