Anneler Günü Pastası

Annenize Özel Sağlıklı Pasta ile sürpriz yapın!

Biz de annenizin Anneler Günü Pastası gerçekten sağlıklı olduğundan emin olacağız!

Anneler Günü tüm dünyada her yıl Mayıs ayının 2. Pazar günü kutlanan en özel günlerden biridir.

Yeryüzünde bizler için annelerimizden daha değerlisi yok. Annelerimiz bizi dünyaya getiren, ilk adımlarımızı attıran, bizim için her şeyi yapan, her an yanımızda olan en değerli varlığımız.
Annelerimize bizim için yaptığı bütün iyiliklere karşın yılda bir kez de olsa içten bir teşekkür etmek onları dünyanın en mutlu insanı yapacaktır.
Annelerinize özel günlerde tatlı sürpriz – şekersiz pasta siparişi verebilmeniz için biz Everything Raw olarak en kaliteli %100 doğal malzemelerden yapılan sağlıklı pastalar üretiyoruz.

anneler gunu pastasi taze meyveli

Şekersiz unsuz sağlıklı pasta – harika, değil mi? Tüm tatlı dişlerin hayalidir! 🙂

Annenize ona hediye ettiğiniz Anneler Günü pastasının hangi malzemelerden yapıldığını söylediğinizde onu kesinlikle şaşırtacaksınız! 🙂

Anneler Günü Pastası Özeliği

Çiğ kaju, çiğ badem, Antep fıstığı, organik ham kakao ve kakao yağı, hurma ve meyveler – ana içeriklerimiz. Everything Raw pastalar vegan, şekersiz ve glütensiz olduğu için hiç bir hayvansal gıda, un ve rafine şeker kullanmıyoruz. Tatlılarımız laktoza, glutene karşı toleransı olmayan ve ayrıca yumurtalara alerjisi olanlar için güvenlidir. Ana hedefimiz sağlıklı ve gerçekten kaliteli tatlılar üretmek olduğundan, malzemelerimizin seçimine çok sorumlu yaklaşıyoruz. Kalite ve miktar seçimi arasında asla taviz vermeyeceğiz.

saglikli pasta

Anneler Günü Pastası Sipariş vermek için web sitemize girerek dilediğiniz pastayı seçebilirsiniz. Ayrıca daha farklı özel bir pasta yaptırmak isterseniz e-mail ya da WhatsApp’tan mesaj gönderip istediğiniz şekilde sağlıklı pasta siparişlerinizi verebilirsiniz.

Annelerin gülüşü, mutluluğu her şeye değer!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir