Şekersiz Sağlıklı Patlatma Pastası (Smash Cake)

Şekersiz patlatma pastası (Smash Cake) Sipariş

Sağlıklı şekersiz bir pasta patlatma (Smash Cake) partisi mi yapacaksınız? Tam doğru yerdesiniz!
Süt ve yumurta içermeyen vegan, glutensiz ve rafine şekersiz tatlılar bizim işimiz. Konseptinize uyumlu olması için size özel bir patlatma pastası (Smash Cake) tasarlayabiliriz.
%100 doğal katkısız pastalarımızda çekici renkler için farklı meyveler ve süper gıda tozları kullanıyoruz.
Bebeklerinize güvenle tattırabileceğiniz böyle bir şekersiz sağlıklı patlatma pastası (Smash Cake) ile içiniz de rahat olacak.

sekersiz pasta patlatma pastasi
İnstagram sayfamıza ziyaret etmek için tıklayın

Şekersiz Sağlıklı Patlatma Pastası (Smash Cake) nedir?

Patlatma Pastası (Smash Cake) bebeğin 1. doğum gününü kutlamak için patlatıp “yediği” ilk pastasıdır. Birçok anne bebekleri için en sağlıklı, en doğal ama hala eğlenceli ve şenlikli bir pasta tercih etmek isterler.

Tatlılarımızda mümkün olduğunca organik ürünler kullanıyoruz: en kaliteli ham organik kakao tozu ve kakao yağı; organik soğuk presli hindistan cevizi yağı, organik badem unu, çiğ kaju ve meyveler.

Peki, rafine şeker yerine ne kullanıyorsunuz diye sorabilirsiniz. Everything raw pastalarda rafine şeker yerine her zaman tatlandırıcı olarak hurma kullanıyoruz.

San Francisco Kaliforniya Üniversitesi Sağlık Politikası Çalışmaları Enstitüsü üyesi ve pediatri profesörü Robert Lustig CNN’e şunları söyledi:

Beslenmesinden ilave şekerleri çıkararak fayda sağlamayacak hiç kimse yoktur. (There is no one person who wouldn’t benefit by eliminating added sugars from their diets.)

Biz Everything Raw olarak değerli müşterimize canınızdan çok sevdiğiniz minik bebeklerinizin güvenle dokunup, eline yüzüne bulaştırabileceği ve aynı zamanda yiyebileceği şeker ilavesiz sağlıklı parti pastaları sunuyoruz.

Bebeğinizin bu en özel yaş gününü unutulmaz kılmak için Everything Raw Şekersiz Patlatma Pastası (Smash Cake) tam sizin için.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir