Siparişim bana ne zaman ulaşır?

Ürünlerimiz sizlere özel taze olarak hazırlandığı için siparişinizlerinizi teslim almak istediğiniz günden minimum 3 gün önce sipariş vermenizi rica ederiz. Siparişiniz bize ulaştıktan sonra 2-3 gün içerisinde hazırlanıp aynı gün özel kurye ile sevk edilmektedir.

Hava koşulları ve coğrafi nedenlerden dolayı süre uzaması kurye şirketinin sorumluluğundadır. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, tatil ertesi ilk iş günü işleme alınmaktadır. Teslimatta yaşadığınız herhangi bir sorunu 0534 088 40 07 numaralı telefondan veya hi@everythingraw.net e-mail adresinden bizlere aktarabilirsiniz. Kurye teslimatları sadece İstanbul Avrupa yakası ile sınırlıdır.

İade ve Değişim
Siparişinizde kusurlu ya da yanlış bir ürün ulaşması halinde iade ve değişim hakkınızı kullanabilirsiniz. Ancak TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Siparişinizle ilgili sizi rahatsız eden herhangi bir durumda bize hi@everythingraw.net mail adresinden ya da 0534 088 40 07 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Dondurulmuş veya +4 derecede saklanması gereken ürünlerde iade kabul edilmez. (Mesafeli satış sözleşmesi Madde 9)

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri kurye firması yetkilisinin önünde açarak kontrol ediniz, eğer bir sorun varsa ürünü teslim almayıp, kurye firmasına tutanak tutturunuz. Ürünü teslim aldığınız takdirde kurye firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılacağınızı önemle hatırlatırız.

İade ürün bedeli, ürünler elimize ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, kredi kartınıza veya banka hesabınıza iade edilir.